Бути хорошим спортсменом, не означає бути хорошим громадянином країни: одесский активист раскритиковал Усика

Напомним, ранее сообщалось , что украинский боксер Александр Усик одержал победу над россиянином Муратом Гассиевым. Отметим, что поединок проходил в Москве. В результате Усик стал первым украинским абсолютным чемпионом мира, который владел четырьмя чемпионскими поясами. Также он выиграл Кубок Мохаммеда Али.

Тем не менее, действия боксера критикуют многие одесские активисты, среди них лидер «Вуличного Фронту» Демьян Ганул. По его словам, спорт, эстрада и политика тесно связаны, однако патриотически настроенные граждане продолжают включать «вражеский «Интер» и болеть за «нашего»» .

«Мало того що незрозуміло якого біса він туди поїхав, про «дати по зубах руському» навіть не пишіть. Він після поєдинку обіймав суперника, брати ж. Хоч і суперник поцінувач путіна, такі справи» , - говорит Ганул.

«Хорват присвятив перемогу Україні зі словами «Слава Україні», «українець» сказав «Батя в здании». А тепер на хвилинку задумайтеся, як після такої «*****» (нецензурная лексика, - ред.) світ буде вірити у якусь війну з рф?» , - сетует активист.

Впоследствии патриот дополнил свои мысли, заявив, что политика охватывает все сферы общества.

«Бути хорошим спортсменом, не означає бути хорошим громадянином країни. Те що перед поєдинком лунає державний гімн, і боксер виходить під прапором країни якої має паспорт, це формальності яких потрібно дотримуватися. Зовсім інша справа особисті переконання спортсмена, його ставлення до народу який він представляє, та до ситуації в країні якої прапор він представляє» , - уверен Ганул.

«Так, я пишу про вчорашні події (поединок между Усиком и Гассиевым, - ред.) в столиці країни яка окупували нашу територію, і кожного дня протягом 5 років вбиває наших людей.  Якщо наша тимчасова влада гівно, і неспроможна розірвати дипломатичні відносини з ворогом, це не привід нам усім бути гівном. Не потрібно розділяти на спортсмен, артист, актор, перш за все ти людина, і вчинки мають бути людяні» , - считает Ганул.

Также активист опубликовал фотографию, на которой Усик стоит вместе с представителем московского патриархата: «Боксер який вчора переміг поряд з представником московського патріархату, того який освячував зброю для бомбардування сходу України, та Сирії. Боксер подарував йому перчатки» .

Популярное в Facebook