Через Одеські порти імпортовано товарів на $783 млн

Через Одеські порти імпортовано товарів на $783 млн

В загальноукраїнському обсягу імпорту Одещина посідає 2,8%, але це не енергоносії, а переважно товари народного споживання

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

За оновленими даними Держкомстату України, обсяг імпорту в Одеській області за 1 півріччя 2019 року складає 783229,0 тис доларів США. Це на 18,1 % вище минулорічних показників та свідчить про стабільне зростання поставок імпортних товарів в України через порти Одеської області. В загальноукраїнському обсягу імпорту наша область посідає 2,8%, але це не енергоносії, а переважно товари народного споживання. Переважна більшість товарів доставляється контейнеровозами із КНР, на виконання контрактів від приватних підприємців. Як купують одесити оптом китайські товари?

Пряме замовлення товарів з КНР дозволяє економити на посередниках до 70% очікуваної вигоди. Але китайський ринок, як і китайська грамота, дуже непередбачуваний та діє з своїми, інколи кримінальними, законами. Знайти цікавий товар та бути впевненим у тому, що постачальник китайських товарів надійний та не доведе фірму до банкрутства, допомагають спеціалізовані підприємства. Компанія M3Cargo щодня спостерігає за розвитком китайського ринку, відслідковує всі тенденції, інновації, виставки та бізнес-новини Піднебесної. За кожним напрямком вже складений первинний каталог доброчесних постачальників з Китаю, що не порушують умов контракту та не вводять своїх покупців в оману.

Підприємці вже не їздять до Китаю. Професійний консультант надає повний каталог виробництв за вашим замовленням, із додаванням контактної інформації, офіційних сайтів, даних щодо обсягів виробництва та наявності судових справ щодо розгляду порушення обов’язків компанією-постачальником. Задля запобігання шахрайства з боку китайських партнерів, уповноважені представники компанії-консультанта безпосередньо на виробництві відбирають зразки товару та проводять ретельний аналіз його якості. Фото- та відеозвіт, результати аналізів та досліджень на безпеку надаються замовникам на території України. Задля відбору найякіснішого товару та доброчесного виробника проводиться здійснює порівняльний аналіз пропозицій від різних китайських компаній. Враховується не тільки ціна, номенклатура, обсяги постачання та запропоновані скидки. Враховується ділова репутація різних компаній та проводиться аналіз логістичних витрат та ризику порушення умов контракту.

Мистецтво китайського торгу – це ціла наука. Представники покупців проводять первинні листування та перемовини, домовляються за оптові знижки, обсяги постачання, умови відвантаження та транспортування товару до консолідованих складських комплексів біля китайських портів. Звідти товар доставляють до Одеси.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное в Facebook