Для овдовілого бегемота Казимира везуть «наречену» з Ізраїлю

Оригинал публикации: http://www.048.ua/article/8981

У четвер, 12 листопада, о 8.00 в Одеський морський торговий порт привезуть двох бегемотів для Миколаївського зоопарку, повідомили ІА " МІСТ-Одеса " в Миколаївському звіринці.

Процес вивантаження займе близько 4-х годин, а потім тварини поїдуть у Миколаїв.

За словами прес-секретаря Одеського порту Олени ГИРЯЄВОЇ, порт уже не раз приймав тварин, які прибули морем, тому проблем з вивантаженням не буде.

Бегемотів з ізраїльського зоологічного парку "Рамат Ган", розташованого в Тель-Авіві, Миколаївський звіринець одержав безплатно, сплативши тільки доставку бегемотів.

Нагадаємо, в листопаді 2008 року в Миколаївському зоопарку померла бегемотиха Стела. Відразу після смерті самки бегемота співробітники Миколаївського зоопарку стали підшукувати по світу самку для овдовілого Казимира і домовилися із зоопарком Тель-Авіва.

"Вже практично були оформлені всі документи, і коли про відправлення юної нареченої дізналися колеги з Харкова, вони попросили для себе ще одну самку бегемота, щоб і їхнім самотнім харківським самцям було веселіше в зоопарку. У результаті, з невеликою затримкою в Україну з Ізраїлю відправили двох молодих самок віком 2-3 роки. Статевозрілий вік настає в самок бегемотів тільки в 6-7 років, і поки що вони утримуватимуться окремо від самців. До Харкова одну з двох юних мандрівниць переправлять після закінчення карантину і всіх необхідних досліджень, не раніше ніж через місяць - півтора", - уточнив ІА "МІСТ-Одеса", заступник директора Миколаївського зоопарку Юрій КИРИЧЕНКО.

За словами зоологів, сам переїзд бегемоти переносять складно. В дорозі їх постійно необхідно обливати теплою водою. Двох працівників Миколаївського зоопарку було наперед відправлено до Ізраїлю з тим, щоб вивчити правила транспортування бегемотів. Перебуваючи на зв`язку зі своїми співробітниками під час дороги, заступник директора запевнив нас, що бегемотихи почуваються нормально. Лікарі впевнені, що акліматизація пройде успішно.

Імен у юних самок бегемотів поки що немає - тільки племінні номери. Отож, у жителів Миколаєва і Харкова буде можливість не тільки познайомиться з новими мешканками зоопарків, а й придумати їм імена.

Усього в Україні разом з овдовілим миколаївським Казимиром залишилися 4 бегемоти - 1 самка похилого віку в Київському зоопарку і 2 самці - в Харкові.

Площа Миколаївського зоопарку - майже 18,5 га. За рік його відвідують майже 350 тис. чоловік. Колекція звіринця сягає 452 видів і 4485 екземплярів тварин.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное

таирово следующих районов малиновский приморский украинский гагарина дальницкое малиновского житомирская троицкой facebook запорожской области шевченко дуная rewilding ukraine малиновском гсчс телеграм ivasi news кудлаенко киев алтестово dodge telegram суворовском районе назаров нато греции стуса килийской павел бойченко килийском районе бойченко франции ес украину китая помпео дунай дмитрук киевской области львовской области суворовского района черемушках разных районах килии килия жемана красного поки depo киев-одесса эстония эстонии россии шевченково цебриково ивановка арциз петра порошенко порошенко андрей абрамченко фейсбуке приморском килийского района арциза арцизе флобера виктором януковичем владимира зеленского петру порошенко крым фсб артем дмитрук испании херсонской области севастополя европе александр золотухин беляевского района арцизского euroclub flixbus wi-fi приморского анна шевчук одесько ран комун кац кучурган германии усього бессарабия анатолий артеменко алла стоянова владимиру зеленскому зеленскому венгрии малиновской сергей кивалов приморском районе украинская сергея кивалова posted томске рыбальском илья новиков рбк-украина рени егора божко новиков зеленский бугаевке россией геннадия труханова бразас ивана сафронова мвф либмана золотухин info золотухиным дерибасовской ланжероновской ананьев-подольск горького розовайкина николай розовайкин barlenco ltd житомирский шостаковича моцарта