Гучні сусіди: нічне кафе поряд із житловим будинком

Нічні лайки, феєрверки та гучні святкування. І все це по сусідству зі звичайним житловим будинком. Місцеві бідкаються: вже понад 20 років їхню прибудинкову територію використовують для роботи кафе. В закладі нещодавно облаштували літній майданчик, галас з якого не дає спати людям вже декілька місяців.

Мешканці будинку, що на Строганова, 37, вже п’ятий місяць воюють з адміністрацією кафе «Вогонь». Заклад розташований за декілька метрів від житлового будинку. І ледь не кожні вихідні тут щось святкують. Місцеві запевняють: до глибокої ночі під вікнами їхнього дому стоїть галас.

За словами жителів будинку, кафе з’явилось тут ще понад 20 років тому. Люди додають: неодноразово викликали поліцію через галас уночі. Також зверталися до ДСНС, аби перевірити протипожежну безпеку у закладі, адже там нещодавно сталася пожежа. Втім, це не дало ніякого результату.

Адміністрація кафе запевняє: у нічний час гучну музику вимикають. Крім того, у банкетній залі взагалі не має вікон. Проте давати коментар на камеру нам відмовились. На думку юриста, ресторан не може бути розташований за декілька метрів від житлового будинку. Але для остаточного висновку треба перевірити усі нормативні документи. Місцевим мешканцям радить знову звертатися до міськради.

Адміністраторка закладу під час розмови із мешканцями пообіцяла пильнувати за гучністю музики уночі. Та чи дотримається вона обіцянки, покаже час.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное