Конституційний суд заблокував призначення переможців місцевих виборів

Конституційний суд навмисне блокує призначення переможців місцевих виборів. Про це заявили у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Йдеться про позбавлення права доступу до реєстрів, необхідних для спецперевірки претендентів на посади в органах місцевого самоврядування. В агентстві повідомили: без цієї перевірки жоден кандидат не обійме свою посаду. Експерти ж кажуть: у такий спосіб процес зміни місцевої влади штучно затягують. А скасування результатів й узагалі не варто очікувати.

«Насправді останні тижні взагалі нам показують максимально неочікувану ситуацію з Конституційним судом. Це і з Антикорупційним бюро, і взагалі з усіма рішеннями, які, на мою думку, не вигідно зараз робити. Це додаткові кошти, які повинні йти з держбюджету, а за умови пандемії коронавірусу їх може просто не вистачити», — повідомив аналітик Школи політичної аналітики Києво-Могилянської академії Данило Метельський.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про перенесення другого туру виборів.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное