На Одещині під час концертів проводили агітацію за кандитата у президенти Зеленського

На Одещині під час концертів проводили агітацію за кандитата у президенти Зеленського

У Чорноморську та Білгороді-Дністровському 6 і 7 лютого відбулися концерти гумористичного шоу "Ліга сміху", під час яких відбувалася агітація за кандидата в президенти Володимира Зеленського

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Громадську організацію ОПОРА.

Так, 7 лютого у Білгороді-Дністровському відбулися два концерти "Ліги сміху", після яких глядачі отримали примірник друкованої продукції, що містила символіку передвиборчої кампанії кандидата Володимира Зеленського.

"Друкований матеріал передвиборчої агітації не містив даних про замовника, тираж та виготовлювача продукції, що є прямим порушенням вимог ч. 16 ст. 63 Закону України "Про вибори Президента". Окрім того, відсутність таких відомостей на агітаційній продукції може свідчити про те, що її виготовлення могло бути профінансовано не з виборчого фонду, хоча ч. 3 ст. 37 Закону забороняє фінансування передвиборчих агітаційних заходів чи матеріалів передвиборчої агітації не з виборчого фонду кандидата", - йдеться у повідомленні Громадської організації.

Окрім того, ОПОРА повідомляє, що на одному з концертів були присутні глядачі (вчителі, учасники АТО), які отримали запрошення на відвідування концерту на безоплатній основі. "Оскільки серед глядачів концерту поширювались друковані матеріали передвиборчої кампанії кандидата, такий захід можна розглядати вже не тільки як комерційну діяльність, а й як агітаційний захід. Така активність створює небезпечний прецедент, оскільки на заході були присутні громадяни, які отримали запрошення на нього на безоплатній основі. Водночас Закон прямо забороняє здійснення передвиборчої агітації з наданням виборцям на безоплатних або пільгових умовах товарів або послуг", - зазначив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.

У Чорноморську 6 лютого перед початком концерту гумористичного шоу "Ліга сміху" глядачам продемонстрували відеоролики про вибори та звернення кандидата у президенти Володимира Зеленського. Як повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області, відео містило ознаки передвиборної агітації.

Захід розпочався о 20:00 в нічному клубі "Metropolis Arena", і перед початком власне концерту, з 20:00 до 20:20, на екрані клубу йшов відеоряд з рекламою проектів "Студія 95" і фільму "Слуга народу" (в якому актор Володимир Зеленський, що грає президента, розповідає про свою мрію), а також відео, у якому Володимир Зеленський повідомляє про створення команди кандидата у президенти України Володимира Зеленського.

О 20:27, коли розпочалися виступи команд, була зроблена ще одна пауза, і глядачам продемонстрували відео, на якому кандидат в президенти України Володимир Зеленський закликав глядачів прийти на вибори.

Крім того, на вході до зали розповсюджувались листівки із зображенням Володимира Зеленського, що рекламували тур "Ліги сміху" українськими містами.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала Володимира Зеленського кандидатом у президенти.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное в Facebook