Понад 580 одеситів отримали браслети з QR-кодом для екстреної допомоги

Проект "Використання QR-коду для ідентифікації людей, які потребують допомоги" став одним із переможців Громадського бюджету-2019  

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ідентифікаційні браслети з QR-кодом вже отримали 588 одеситів. ID -браслети призначені, насамперед, для людей із зони ризику: людей похилого віку, з проблемами серцево-судинної системи, хворих на діабет, з порушенням пам’яті та інші. Про це повідомляє Depo. Одеса з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

Персоналізація браслета здійснюється на прохання самої людини, у якої виникла необхідність у володінні таким браслетом. Його виготовленням може займатися соціальний працівник, лікар, ви або ваш родич.

Людина отримує браслет з QR-кодом, який необхідно відсканувати за допомогою смартфону. На відкритій вебсторінці потрібно заповнити форму (вказати всю необхідну інформацію про себе, яка стане у нагоді під час надання допомоги). У форму можно прикріпити фото, ввести та ім’я людини, дату народження, адресу проживання, групу крові, інформацію про хвороби, алергії, медичні показання і рекомендації при наданні екстреної допомоги, медичні протипоказання, контакти лікарів, близьких людей і родичів.

Інформація про особу, яка може бути збережена і використана надалі при скануванні мітки у вигляді QR-коду, не обмежена. У разі виявлення такого браслету на людині, яка знаходиться у безпорадному стані, необхідно за допомогою смартфону відсканувати QR-код, щоб побачити необхідну інформацію про носія браслету, перелік необхідних дій, у разі наявності хвороби.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное

лиманского района саратский беляевка килийский раздельнянский савранский ширяевский болградский район олег немчинов facebook фсб украину youtube беларуси любови величко россии ренийского рени хмельницкий черкасской области тернопольской области овидиопольский закарпатской области носовский район львовской области черноморск волочисский район хмельницкой области нежин березовский киев николаевской области збаражский черниговской области кельменецкий самборский черновицкой области чоп канев бережаны пустомытовский татарбунарский колорадо коблево telegram киевском районе daewoo глушко юлия никандрова кивалов сергея кивалова украинская кивалова сергей кивалов владимир семенченко bugaevka бугаевки заболотного online мариуполь сергей махотин измаильском районе килии фокин донбассе ерошкин ес maersk etienne одесса-рени зеленский труханова василия кандинского добровольского глазунова city николаеве червоненко евгений червоненко