Раймонд Паулс представил в Витебске мюзикл "Одесса-город колдовской" (укр.)

Оригинал публикации: http://www.048.ua/article/1320

Глядачі "Слов'янського базару у Вітебську" змогли на кілька годин переміститися з фестивального Вітебська у світ, назва якому - Одеса. Музично-драматичну фантазію за мотивами "Одеських розповідей" Ісаака Бабеля "Одеса -місто чаклунське" на фестивалі мистецтв представили знаменитий композитор і музикант Раймонд Паулс і Ризький російський театр ім. Михайла Чехова, передає УКРІНФОРМ із посиланням на БЕЛТА.

Гаряча, весела, відчайдушна і зворушлива Одеса, Одеса зухвала, поетична і мудра, готова сміятися незважаючи ні на що, виникла завдяки прекрасній грі акторів і чудовій музиці, написаній Маестро Паулсом для цього спектакля. Протягом майже двох годин Раймонд Паулс разом зі своїм оркестром знаходився прямо на сцені і за фортепіано акомпанував акторам. Його музика немов народилася з одеських кабачків, портових таверн та єврейських весіль. Овації акторам і Маестро довго не вгавали, а пісня "Одесса, это ты меня вспоила..." кілька разів звучала на біс.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное в Facebook