У Подільську чотирьох нелегалів з В’єтнаму тримають у нелюдських умовах

Права чотирьох громадян республіки В'єтнам, що були затримані на території України і мають бути депортовані на батьківщину, суттєво порушуються у пункті тимчасового тримання Подільського прикордонного загону

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Про це повідомляє Depo.Одеса із посиланням на офіційний сайт уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Так, моніторингова група здійснила візит до пункту тимчасового тримання Подільського прикордонного загону. Під час перевірки з'ясувалося, що у зазначеному пункті, через відсутність вільних місць впродовж двох місяців тримаються четверо громадян Соціалістичної Республіки В’єтнам, які були затримані за рішеннями Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області з метою забезпечення їх передачі відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію.

Під час огляду службових приміщень та кімнат для утримання затриманих осіб встановлено, що умови тримання в них не відповідають визначеним національним та міжнародним стандартам. "В цих кімнатах відсутні санітарні вузли (умивальник, туалет), конструкція вікон не дозволяє утримуваним особам власноручно відкривати кватирки на провітрювання. В окремих кімнатах –  недостатнє природне і штучне освітлення. У душовій кімнаті відсутня перегородка, а також полички для миючих засобів", – йдеться у повідомленні.

Під час ознайомлення із службовою документацією пункту та спілкування із утримуваними особами, монітори з'ясували, що мають місце випадки порушення їхніх прав на користування послугами кваліфікованих перекладачів та на захист.

Нагадаємо, в Одесі прикордонники виявили 15 нелегалів.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное в Facebook