В Одесі визначилися, якими мають бути тротуари в центральній частині міста

Управління архітектури міської ради провело аналіз та визначило матеріали, які мають використовуватися у благоустрої тротуарів центральної частини Одеси

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Про це сьогодні, 16 вересня, під час апаратної наради в Одеській міськраді повідомив тимчасово виконуючий обов’язки головного архітектора міста Михайло Шайденко, передає кореспондент Depo.Одеса.

За його словами, співробітники управління проаналізували стан тротуарного покриття в центральній частині міста та виокремили п'ять його видів. "Там є гранітне покриття, вібробетон, асфальт та інші. За результатами аналізу ми дійшли висновку, що найбільш добре зберігається гранітне покриття – воно присутнє у Міському саду та частині вулиці Дерибасівської, що до нього примикає. Там практично немає пошкоджень", – заявив він.

Чиновник повідомив, що відтепер управління архітектури рекомендуватиме підприємцям використовувати при благоустрої гранітне мощіння за прикладом Міського саду.

Нагадаємо, на шкільному стадіоні на Таїрова після дощу відірвалося нове покриття.

Мы не несём ответственности за содержание материалов, новости размещаются в автоматическом режиме и не проходят проверки.

Популярное в Facebook